Відкриття меморіальної дошки

Герою АТО Ротарю Валерію Івановичу

6 листопада 2017 року в у Долинянській ЗОШ I-II ст. відбувся урочистий мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки Ротаря Валерія Івановича, випускника цієї школи, учасника АТО, який загинув 5 липня 2017 року, захищаючи територіальну цілісність України. Загинув від важкого поранення під Красногорівкою, Донецької області.
Мітинг-реквієм проведено за участі керівництва району, представника військового комісаріату, бойових побратимів, учасників бойових дій в зоні АТО, учнівської молоді, небайдужої громадськості, односельців.

До родини та односельців загиблого Героя зі словами подяки за сина, чоловіка, батька та справжнього воїна звернулися: голова Хотинської районної державної адміністрації Допіряк Петро Васильович, сільський голова Недобоївської об’єднаної територіальної громади Юзва Юрій Михайлович, заступник голови Хотинської районної ради Коломієць Андрій Ярославович, виконуючий обов’язки військового комісара Хотинського району, майор Білецький Олександр Володимирович та виконуюча обов’язки старости села Долиняни Дудчак Валентина Григорівна, яка наголосила, що героїзм Валерія вчитиме майбутні покоління школярів таким звичним, але часом надскладним людським якостям як гідність, повага, любов і вірність.Пам’ять героя вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки, встановленої на будівлі навчального закладу.
Село Долиняни завжди пам’ятатиме свого земляка, який віддав своє життя, захищаючи незалежність і цілісність України.
Сьогодні багато земляків бере участь у неоголошеній війні на Сході нашої держави, яка забрала не одне життя воїнів, які не вагаючись стали на захист рідної Батьківщини. Життя Валерія Ротаря завжди буде прикладом для односельців, бо вдивляючись в обличчя загиблого Героя, усвідомлюємо, що Україна втратила одного з найкращих, найсміливіших, найдостойніших синів.
Валерій загинув, захищаючи свою землю. Але світла пам’ять про Героя – назавжди залишиться з нами.

 

Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *