Випуск у ЗДО с.Керстенці

Кінець травня щорічно ознаменований завершенням навчального процесу, проведенням свята останнього дзвоника та випускних. Отож, 31 травня відбувся випускний у закладі дошкільної освіти с. Керстенці.
Випускний у дитячому садочку – це своєрідний перший рубіж для дошкільнят та їх батьків, адже попереду – нові горизонти і стільки незвіданого й цікавого!
Розпочалися випускні з урочистого входу маленьких випускників. Випускники читали вірші про те, як їм жилося у садочку, виконували  пісні, танцювали таночки.
Вихователі затамувавши подих дивились на своїх вихованців із гордістю і сумом. Кожний випуск – це відрізок життя, кожна група – це частини душі. Усі ці роки вони намагалися стати для дітей друзями, помічниками, однодумцями, набути в їх очах поваги і авторитету.
На святі були присутні почесні гості: староста села Проскурняк Вікторія Олександрівна та перша вчителька випускників Бурлака Вікторія Вікторівна.  Вони привітали випускників зі святом, побажали їм цікавого навчання, вміння та старання, а також подарували подарунки дітям.
Теплими словами привітала  своїх вихованців завідувач ЗДО Динту Валентина Василівна, яка щиро побажала   дітям знайти своє місце в житті, добра,  успіху та нагородила  випускників пам’ятними значками на згадку про щасливе дитинство в садку.
Від імені всіх батьків і дітей були сказані слова подяки вихователям і всім працівникам дитячого садка. Яскравим і незабутнім став хвилюючий момент  де в пам’ять про дошкільне дитинство діти загадавши свої найзаповітніші мрії в небо відпустили повітряні кульки.
Пройде час, а в  малят залишаться добрі спогади про їх дошкільне життя, яке вони згадуватимуть через багато років з любов’ю та вдячністю. Отож бажаємо випускникам успіху у здобутті знань, а їхнім батькам підтримки та терпіння, щоб батьківське плече завжди було для дітей надійною опорою, та оберегом.

 

Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *