Святкування Великодня

у дошкільному підрозділі Недобоївського НВК 

Великдень – велике християнське свято на всій Землі. Пасха для дітей – це, перш за все, знайомство з історією. І кожен вихователь нашого дошкільного підрозділу  вчить всіх традицій святкування “Великодня”. Мета цього свята: розширити знання вихованців про святкування Великодніх свят, розкрити їх зміст;   відроджувати звичаї та обряди нашого народу, примножувати його традиції; виховувати у дітей почуття любові до свого народу, повагу до народних свят. Основна задача, донести всю важливість свята, лягає на плечі вихователів — розповісти, «що таке добре, а що таке погано», навчити дітей відповідати за свої вчинки.

Уже з початку Великого поcту вихователі дошкільного підрозділу готували дітей  до світлого свята і проводили тематичні заняття.

Діти на занятті розписували намальовані на папері яйця, складали, хто швидше, розрізані на декілька частин картонні шаблони писанок, грали в музичні ігри «Писанка», «Вгадай у кого писанка?», «Вербич», вивчали великодні вірші.

5 квітня музичний керівник Г.В. Щербатий разом з вихователем Г.П.Шляхта у старшій групі провели музичну розвагу «Великоднє свято».

Розвага пройшла в урочистій атмосфері, діти були одягнені в українські вишиванки, водили весняні хороводи «Ой минула вже зима», «Подоляночка», співали пісні про весну та писанки, танцювали, грали в ігри «Чия писанка покотиться далі?», «Склади писанку».

Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *